2. vieta starptautiskajā olimpiādē krievu valodā

11.a klases skolniece Evelīna Jahimoviča piedalījās starptautiskajā atklātajā literārajā olimpiādē krievu valodā, kas veltīta A.Puškina daiļradei un kuru organizēja Daugavpils Universitātes Rusistikas un slāvistikas katedra, Pleskavas Valsts universitāte sadarbībā ar Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes metodiķi Mariju Žilinsku.

Olimpiādes 1.kārta notika tiešsaistē - skolēni atbildēja uz jautājumiem par A.Puškina poēmām "Vara jātnieks" un "Jevģēnijs Oņegins".  Pirmās kārtas uzvarētāji klātienē tikās finālā Daugavpils Universitātē un meklēja kopsakarības Puškina un Bairona daiļradē. Jaunieši ļoti veiksmīgi izmantoja gan krievu, gan angļu valodas un kultūras zināšanas. Finālistus vērtēja abu minēto augstskolu mācībspēki.

Evelīna Jahimoviča olimpiādē ieguva 2.vietu un šonedēļ kopā ar citiem olimpiādes laureātiem no  Baltijas valstīm viesojas Mihailovskā - dzejnieka poētiskajā dzimtenē. Tik skaistu un vērtīgu balvu sagādāja olimpiādes organizētāji. Par Evelīnas panākumiem neviltoti priecājas arī viņas krievu valodas skolotāja Valentīna Prokofjeva.