Aktuāla informācija par COVID-19Vai jauniešiem vajadzētu atļaut piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās no 16 gadu vecumaVelo drošība jauniešiem

Bibliomaratons Bērnu bibliotēkā “Zīlīte”

     24.04.2019. 7.a klases 2.latviešu valodas grupa apmeklēja bērnu un jauniešu bibliotēku ‘’Zīlīte’’, jo no 24.04. līdz 26.04. ir bibliotēku dienas. Mums bija iespēja iepazīt bibliotēku pašiem.

     Bijam pārsteigti, ka, ieejot telpā, mūs nesagaidīja projektors un ierastā prezentācija. Šoreiz viss bija pašiem jādara un jāmeklē. Lai varētu sākt iepazīt bibliotēku, bija lejupjāielādē programma, un tad varēja sākties bibliotēkas izpēte. Es biju ļoti priecīga, ka varēja izmantot mūsdienu tehnoloģijas, lai iepazītu vietu, kura ir pilna ar pagātni, tagadni, arī nākotni. Mēs meklējām abonementa telpas, fotografējām pašbildes  ar bibliotekārēm, skaitījām plauktus, lasījām Latvijas enciklopēdiju,  izzinājām E. Kestnera dzīvi un grāmatas, pasmējāmies un arī ļoti labi pavadījām laiku. Mums ļoti patika šis apmeklējums un iespēja iepazīt skaisto un gaišo bibliotēku. Beigās jaukās bibliotekāres negaidīti pārsteidza ar dāvaniņām no Vācijas, manuprāt, tas ir tik mīļi no viņu puses.

     Es un 7.a klases 2. grupa grib pateikt lielu paldies par šo iespēju  - atraktīvi iepazīt bibliotēku, tās krājumus, piedalīties viktorīnā un gūt gandarījumu par bibliotēkā pavadīto laiku.

   Luīze Donika, 7.a klases skolniece

Velo drošība jauniešiem

Valsts policija aprīlī veic dažādas aktivitātes, lai pievērstu uzmanību un informētu sabiedrību par velo drošības tēmu, t.sk. par velo reģistrēšanas jautājumu (detalizēta informācija par velo reģistrēšanu pieejama CSDD mājas lapā).

Valsts policija ir izveidojusi īsu aptauju, lai noskaidrotu iemeslus, kāpēc iegādātie velosipēdi ne vienmēr tiek reģistrēti.

Ja iespējams, lūdzam pārsūtīt izglītības iestādēm pielikumā esošo informatīvo materiālu, kā arī zemāk norādīto saiti uz aptauju:

 https://apps.facebook.com/my-surveys/velo-registracija?from=admin_wall&fbclid=IwAR04D8o9SIjkdclfjyR3R6a8_C_ebqKJGm4vwft-6rNXJtB2qUIeqAbUS6U