Uzņēmējdarbības un izaugsmes programma Future Heroes

11.a klases skolnieces Marta Ažiganiča un Sandra Olīvija Borovkova ir izturējušas Latvijas mēroga konkursu un veiksmīgi piedalās Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā īstenotajā līderības, uzņēmējdarbības un izaugsmes programmā Future Heroes.

Galvenais programmas mērķis ir izglītot jaunietes - nākamās līderes un pārmaiņu veidotājas, stiprinot viņās pašapziņu, empātiju, izturību un attīstot dažādas dzīvei nepieciešamās prasmes.

Dalībnieces laikā no oktobra līdz 2021.gada februārim katru otro sestdienu tiešsaistē tiekas tematiskās darbnīcās (Tech&Entrepreneurship, Digital Impact&Media literacy, Voice&Will u.c.), kurās iedvesmojošu personību, zinošu profesionāļu vadībā, gūst zināšanas un prasmes, lai nākotnē varētu veidot zinošāku un varošāku sabiedrību, kā arī paralēli mentoru vadībā komandas veido sociālos/biznesa projektus, kas sacenšas par balvām dažādās kategorijās.