RISEBA Karjeras dienas jau nākamnedēļ

No 19. līdz 22. aprīlim norisināsies RISEBA Karjeras dienas - aicinām piedalīties gan mūsu studentus, gan vidusskolēnus un absolventus - iespēja iedvsemoties, iespēja satikties arī klātienē un uzzināt ko jaunu.

īpaši aicinām atnākt uz Kafijas pauzi kopā ar uzņēmumiem klātienē 22.04, var nākt jebkurā sev ērtā laikā no 12.00 līdz 14.00. Darba devēji priecāsies atbildēt uz taviem jautājumiem un pastāstīt par sevi.

Visiem, kuri iepriekš pieteiksies Kafiju uzsaucam mēs sadarbībā ar Caffeine:

DARBA PIEDĀVĀJUMS:

Un tieši personālvadības / biznesa psiholoģijas / vadības psiholoģijas studentiem interesants darba piedāvājums no Lidl

Piesakies uz RISEBA Karjeras dienu pasākumiem:

19.04 12.00 RISEBA Radošā biznesa inkubatora veiksmes stāsti - uzzini vairāk par reālu karjeru biznesā

[Pietiekties]

19.04 18.00 Paneļdiskusija "Latvijas jaunuzņēmumu ekosistēma" kā tas ir būt par startup uzņēmēju Latvijā -

[Pietiekties]

20.04 18.00 RISEBA Absolventu panediskusija par Mentoringu - Sadarbībā ar Mentoru klubu

[Pietiekties]

21.04 12.00 Uzņēmumi pastāstīs par savām prakses iepējām un vakancēm.

pasākums tiešsaistē, iepriekšēja reģistrēšanās obligāta

21.04 18.00 Klātienes vieslekcija sadarbība ar EY par Karjeru globālā uzņēmumā

pasākums notiek klātienē, iepriekšēja reģistrēšanās obligāta

[Pietiekties]

22.04 12.00-14.00 Pie augstkolas RISEBA ieejas Meža ielā 3 Tevi sagaidīs kafija un uzņēmumu pārstāvji.

Ja būsi iepriekš pieteicies - kafiju uzsaucam!