Apsveicam Ķīmijas valsts 64. olimpiādes II posma un Atklātās 48. matemātikas
olimpiādes laureātus

Apsveicam Ķīmijas valsts 64. olimpiādes II posma un Atklātās 48. matemātikas olimpiādes laureātus

Mūsu jauniešiem janvārī notikušajā Ķīmijas valsts 64. olimpiādes II posmā ir ļoti labi rezultāti, jo astoņi no divpadsmit dalībniekiem ir II posma laureāti. Olimpiāde notika tiešsaistē, skolēni veica dažādus uzdevumus.

Lepojamies, ka 1. vietu ieguva 10. b klases skolnieks Emīls Pitrāns un 11. b klases skolnieks Jaroslavs Ščerbakovs; 2. vietu ieguva 10.c klases skolnieks Arnis Ozols un Armands Preilis no 12.c klases; 3. vietu ieguva 10. c klases skolnieks Kirils Pavļukovs.

Atzinību ieguva 10. b klases skolnieks Iļja Ivanovs, 11. c klases skolnieks Jānis Drelings un 11. b klases skolniece Violeta Nasire.

Sakām lielu paldies skolotājai Irina Fjodorovai par atbalstu un skolēnu sagatavošanu!

Atklātajā 48. matemātikas olimpiādē piedalījās 27 mūsu skolēni. Olimpiāde sastāvēja no 5 uzdevumiem, kuri tradicionāli bija kompleksi un paredzēja demonstrēt augstas problēmrisināšanas un matemātiskās prasmes.

Lepojamies ar I vietas ieguvēju Emīlu Pitrānu un skolotāju Svetlanu Proščinko!

Apsveicam 3. vietas ieguvēju Edvīnu Lavrinoviču no 9. klases un pateicamies skolotājām Neļai Borisovai un Ivetai Nikolajevai par skolēnu sagatavošanu un morālo atbalstu!