Apsveicam Eiropas eksāmena 2023
laureātus Daugavpils Valsts ģimnāzijā!

Eiropas eksāmens ir tiešsaistes tests, kurš Latvijā jau 10 gadus tiek rīkots 7., 8., 9. maijā par godu Eiropas dienai, to organizē Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar biedrību Eiropas Kustība Latvijā. Šogad tika sasniegts dalībnieku rekords - 42 326 dalībnieki, no tiem daudzi daugavpilieši un mūsu skolas skolēni.

Eiropas eksāmena uzvarētāja titulu nopelna 20 iespējami īsākā laikā maksimālo punktu skaitu ieguvušie dalībnieki katrā vecuma grupā, taču izlozē par balvām (dāvanu kartes eur 50 vērtībā galda spēļu iegādei) piedalās visi maksimālo punktu skaitu ieguvušie dalībnieki.

No sirds priecājamies par mūsu skolēniem, kuri iekļuva labāko un ātrāko divdesmitniekā:

7.-9. klašu grupā sveicam 9. a klases skolēnu Rolandu Eisānu, 10.-12. klašu grupā sveicam 12. a klases skolnieci Antru Vanagu.

Paldies skolotājai Aigai Hudobčenokai par atbalstu!

Vairāk informācijas https://esmaja.lv/lv/projekti/eiropas-eksamens/aktuali