Veselības diena

Veselības diena ir ģimnāzijas tradīciju tradīcija. Šogad - sadarbībā ar Jaunsardzes centra speciālistiem!

Mēs (8.b klase kopā ar skolotājām Tatjanu un Renāti) sākām ar 72h somas salikšanu (neko neaizmirsām, bet jaunsargam uzdāvinājām ģimnāzijas pildspalvu, kuru viņš piemirsa ielikt izdzīvošanas somā). Telti uzslējām pareizi, bet mezgliņu sastiprināšana vēl jāmācās.

Ar lielu azartu pārvietojām klasesbiedrus uz nestuvēm - skrējām, kur acis rāda (nākamreiz ieklausīsimies norādēs). Matīss noķēra visas bumbiņas!!!

Pāri "upei" palīdzējām tikt arī klases audzinātājai!

Principiālā cīņā neizšķirts tautasbumbā ar 8.a, bet uzvara - virves vilkšanā (vieni vilka, pārējie - uzturēja atbalstošu ritmu).

Notiesājām šī gada garšīgāko putru - PALDIES lauka virtuves darbiniecēm!!!

Skats no malas: mums ir daudz azartisku un "degošu" audzinātāju un skolotāju, kuri prot iedvesmot!

PALDIES VISIEM IESAISTĪTAJIEM ORGANIZATORIEM!

Pārdomās dalījās izglītības metodiķe Renāte Malnace