Valsts svētkos pasniedz ģimnāzijas saimes piederības zīmi “Stikla poga”

Jau otro gadu pēc kārtas valsts svētkos Daugavpils Valsts ģimnāzijas direktore Oksana Petaško pasniedza ģimnāzijas saimes piederības zīmi - Stikla pogu. Tas ir unikāls mākslinieces Ingas Salmiņas darinājums, kas apliecina piederību, pateicību un nozīmīgumu ģimnāzijai. Apliecinājumā ir teikts: „Stikla poga, kurā vizuļo Latvijas karoga karmīnsarkanais un ģimnāzijas tumši zilais, pieder ģimnāzijas izcilākajām personībām, kuras skolas vārdu spoži ierakstījušas Latvijas simtgades zvaigznājā”. Piederības zīmi - Stikla pogu saņēma Latviešu valodas un literatūras skolotājas Ingrīda Kondratjeva un Ināra Žukovska, deju kolektīva „Leiļi” vadītāja Marita Irbe, skolas tehniskais darbinieks Dainis Vornišs, 11.a klases skolniece Eva Marhileviča un ilggadējā skolotāja Ērika Kampāne. Foto autore Sintija Daukšte.

Informāciju sagatavoja S.Rutkovska