SMU “Smoothie Online Bar” apgūst prezentācijas prasmes START-UP darbnīcā “RBS24”

20.janvārī RTU Rīgas Biznesa skola (RBS) sadarbībā ar Junior Achievement Latvia (JA Latvia) organizēja darbnīcu RBS24 studentiem ar jaunizveidotiem uzņēmumiem. Darbnīcas laikā dalībnieki apguva efektīvus veidus, kā prezentēt savus jaunuzņēmumus vietējā, nacionālā un Eiropas līmenī.

Daugavpili pārstāvēja Daugavpils Valsts  ģimnāzijas Skolēnu mācību uzņēmums “Smoothie Online Bar”, kura sastāvā darbojas 11.a klases jaunieši Jana Eižvertina, Dina Parfena, Arturs Ozerskis.

Jāpiebilst, ka darbnīcās jaunie uzņēmēji varēja piedalīties tikai ar īpašu uzaicinājumu.

SMU "Smoothie Online Bar"  ielūgumu saņēma pēc veiksmīgas prezentācijas Cits Bazārs Ziema, kas norisinājās Rīgā Domino Shopping.

Šogad RBS24 darbnīcā piedalījās 25 Skolēnu mācību uzņēmumi.

Darbnīcas sākumā RBS bakalaura programmas direktors Klaudio Rivera dalījās ar padomiem, kas palīdzēs jauniešiem attīstīt gan pašreizējos jaunuzņēmumus, gan nākotnes biznesa idejas. Darbnīcas ietvaros notika RBS pasniedzēja Viestura Sosāra un MBA programmas direktora Alda Greitāna lekcijas.

Jauniešiem darba grupās dienas gaitā  uzzināja jaunāko mārketingā un prezentācijas prasmēs, prezentēja savu uzņēmumu investoriem, kā arī bija nepieciešams pilnveidot sava SMU prezentāciju, sagatavojot četru minūšu runu (angļu val. - pitch). Komandas savus runas izstrādāja RBS bakalaura programmas studentu Elvja Sinija, Kristiānas Grāvītes, Valtera Odziņa, Patrīcijas Rauzas, Annas Treimanes un Roberta Dobeļa, kā arī RBS absolventu Elīnas Drēziņas (Maxima Latvija), Jāņa Selgas (KPMG), Agneses Priedes (L’Oreal), Ievas Dzelzskalnes, Riharda Graumaņa, Kārļa Jonāsa vadībā, kas bija pieaicināti kā mentori.

Darbnīcas beigās studentiem tika izsniegti sertifikāti.

Organizētāji http://www.rbs.lv/lv sadarbībā ar http://jalatvia.lv/index

Informāciju sagatavoja
pedagoģe karjeras konsultante, SMU konsultante Dace Ozerska

-->