Skolotāju diena Daugavpils Valsts ģimnāzijā

Piektdien, 4.oktobrī, ģimnāzijas saime svinēja Skolotāju dienu! Rīts sākās ar skolotāju sagaidīšanu ģimnāzijas foajē. Šeit gan skolotājus, gan skolēnus patīkami pārsteidza 12.a klases skolnieki Elīza Poiša ar savu blūza skaņdarbu un Iļja ar rīta apsveikumiem un enerģiju. Par skolotāju dienai veltīto pasākumu “Ar smaidu!” parūpējās Līga Ostapko, Meldra Boreiko un Beatrisa Sidina, izpildot gan pašsacerētas, gan sabiedrībā pazīstamas dziesmas. Starp skanīgajiem novēlējumiem, skolotājus apsveica arī ģimnāzijas Skolēnu līdzpārvaldes prezidents Nikita Kuzmins, kā arī Skolēnu līdzpārvalde sagatavoja video apsveikumu. Pasākuma beigās visi skolotāji tika aicināti uz kopīgu svētku bildi.

Skolotāju diena ir īpaša katru gadu un šajos svētkos skolotājiem bija iespēja iejusties skolēna ādā. Tā bija 13.a klase, kuras skolotāji bija 12. klases skolnieces Samanta Bidzāne un Kristīne Golovāne. Skolotāji gan praktiski, gan teorētiski iepazina Latvijas jauniešu slengu un tā lietošanu. Sen nebija sēdēts otrpus klasei un būt par skolēnu, vai atcerējāties savus skolas laikus? Klases stundas vadīja arī citi 12. un 9. klašu skolēni. Klases stundu tēmas bija daudzveidīgas – veselības mācība, karjera un uzņēmējdarbība, drošība, profesiju pasaule, kā arī skolotāja profesijas īpašības u.c.

Smaids sejā un pozitīvs noskaņojums bija gan skolotājiem, gan skolēniem. Mēs, ģimnāzisti, ceram, ka Jūs, skolotāji, jutāties mīlēti un loloti. Paldies, ka Jūs esat un darāt savu darbu no visas sirds!

Rakstu sagatavoja

Skolēnu līdzpārvaldes prezidenta vietniece kultūras un sporta jautājumos

Anna Luīze Ruskule