Skolēnu pašpārvalžu sadraudzības pasākums “Spuldze” Cēsīs

Stāsta Skolēnu līdzpārvaldes pārstāve Beāte Savvina: "19.aprīlī bijām skolēnu pašpārvalžu sadraudzības pasākumā “Spuldze” Cēsīs. Iepazināmies ar jauniešiem no daudzām Latvijas valsts ģimnāzijām, piedalījāmies saliedēšanās aktivitātēs, lai iepazītos viens ar otru tuvāk, uzstādījām kopīgus pašpārvalžu mērķus, domājām par uzlabojumiem un meklējām inovatīvas idejas. Mūsu saruna ar Mārtiņu Spuri bija kā ceļojums caur laika griežiem, savukārt, kopā ar dziedātāju Kato pētījām modes un mūzikas evolūcijas gaitu. Viena no spilgtākajām atziņām ir Spura teiktais ,,Ej bailēs iekšā”, jo pārvarot savas bailes, mēs sevi pilnveidojam un augam. Bijām priecīgas iepazīties ar jauniem, līdzīgi domājošiem skolēniem un rast jaunas atziņas! Paldies Cēsu Valsts ģimnāzijai par uzņemšanu!"