Skolēnu līdzpārvalde īsteno projektu “Kontakts”

Ģimnāzijas Skolēnu līdzpārvalde (SL) aktīvi iesaistās dažādu projektu izstrādē un īstenošanā. Viens no tiem ir projekts “Kontakts”.

Projekta ietvaros SL pārstāvji devās uz piedzīvojumu parku “Tarzāns”, lai saliedētu komandu, veicinātu sadarbību, iepazītu viens otru.

Stāsta Skolēnu līdzpārvaldes pārstāve Santa Ķēniņa: "Projekta “Atbalsts izglītības iestāžu pašpārvalžu attīstībai programmas “Kontakts” iniciatīvu projektu īstenošanai” ietvaros 25.oktobrī apmeklējām piedzīvojumu parku "Tarzāns". Manuprāt, piedzīvojumu parks ir lielisks veids, kā saliedēt kolektīvu un jauki pavadīt laiku. Pirms doties iekarot trases, sasildījāmies, izbaudot garšīgu pīrāgu un karstu tēju. Kopā pārvarot grūtības, ar vārdiem palīdzot un motivējot viens otru, mums sanāca brīnišķīgs piedzīvojums."

Kāda ir mana pieredze dažādu aktivitāšu organizēšanā skolā un ārpus tās, kādas ir mūsu stiprās puses kā komandai, ko mēs vēlamies un varam organizēt skolā? Ko nozīmē līdzdalības kāpnes no zemākā līdz augstākajam pakāpienam? Uz kura pakāpiena esmu es? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes projekta ietvaros meklēja SL jaunieši kopā ar ekspertiem, iesaistoties aktivitātē “Nakts skolā”. Ekspertu lomās: Gunita Vanaga (Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes Bērnu un jauniešu centra "Jaunība" jaunatnes darbinieks), Sandra Rutkovska (direktores vietniece), Renāte Malnace (izglītības metodiķe).

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2023.-2025. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.