„Šajā pasaulē ir mīlestība”

Ziemassvētku priekšvakarā Daugavpils Valsts ģimnāzijas Skolēnu līdzpārvalde aicināja ikvienu iesaistīties  Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils nodaļas un SIA „DAUTKOM TV” organizētajā labdarības akcijā “Šajā pasaulē ir mīlestība”.

Un tik tiešām varēja just cilvēku mīlestību, vācot dāvanas bērniem ar īpašām vajadzībām. Iesaistīto cilvēku skaits un sarūpētās dāvanas patīkami pārsteidza – tika atnestas gan vecmāmiņas adītās mīkstās zeķītes un cimdiņi, lai baudītu ziemas priekus, gan pēc vasaras smaržojošas zaptes, gan kancelejas preces un grāmatas klusākiem vakariem, kā arī saldumi un, protams, mīkstās rotaļlietas, kas, cerams, iepriecinās kādu sirsniņu.

Sirsnīgs paldies visiem skolēniem un skolas darbiniekiem, kas atsaucās līdzpārvaldes aicinājumam!

Rakstu sagatavoja
SL prezidenta vietniece iekšlietu un ārlietu jautājumos
Elīza Poiša