Pirmās atvērto durvju dienas Biznesa augstskolā Turība

Sestdien, 23. aprīlī, visi studēt gribošie ir aicināti ierasties lielākajā privātajā augstskolā Baltijā - Biznesa augstskolā Turība, lai šogad pirmajās atvērto durvju dienās apskatītu mācību telpas un studentu viesnīcu, kā arī parunāt ar studentiem un pasniedzējiem, kuri atbildēs uz jebkuru jautājumu, kas varētu rasties, meklējot sev piemērotāko augstāko izglītību koledžas, bakalaura, maģistra un doktorantūras studiju programmās. Kā jau ierasts, potenciālos reflektantus Turībā sagaidīs aizraujoša pasākuma programma.

·         16:00 pasākums tiks atklātas ar diskusiju "Kā atrast savu Es". Tajā piedalīsies spilgtie pašmāju influenceri, interneta personības Rojs Rodžers un Beta Beidz (Beāte Bērziņa).

·         17:00 un 18:00 sekos ekskursijas pa augstskolas studentu pilsētiņu, kurā tiks apskatītas auditorijas, sporta zāle, konferenču zāle, atpūtas stūrītis, fakultātes un arī plašā studentu viesnīca.

·         No 17:00 līdz 18:30 sadarbībā ar Studējošo pašpārvaldi norisināsies Turības Biznesa inkubatora rīkotais "Randiņš ar uzņēmēju", kas savedīs kopā topošos un esošos studentus ar prakses un darba devējiem. Katrs uzņēmējs uzstāsies ar īsu prezentāciju, pēc kuras klātesošajiem būs iespēja aprunāties individuāli un uzzināt vēl vairāk informācijas par prakses un darba piedāvājumiem uzņēmumos.

·         No 17:00 līdz 19:00 topošie studenti tiks aicināti aprunāties ar pasniedzējiem, lai noskaidrotu vairāk par studiju iespējām Turībā - pasniedzēju stūrītī atradīsies vismaz viens pasniedzējs no katra studiju virziena.

·        Savukārt plkst. 18.30-19.00 notiks prezentācija par augstskolu, studiju iespējām, par starptautiskajām studijām, par budžeta vietām un stipendijām, kā arī citiem jautājumiem. Šo prezentāciju ikviens varēs vērot gan klātienē, gan arī tiešsaistē Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā.

Uz atvērtajām durvīm Rīgā visi interesenti aicināti ierasties arī 14. maijā plkst. 17.00, 16. jūnijā 19.00 un 4. augustā plkst. 19.00. Savukārt 1. jūlijā plkst. 19.00 Rīgā sāksies visu gaidītā Uzņemšanas nakts, kurā gaidāmi īpaši muzikāli pārsteigumi. Tāpat pirmo reizi notiks arī atvērtās durvju dienas Turības filiālēs Talsos, Cēsīs un Liepājā 19. jūlijā plkst. 18.00.

Katrs var atrast sev piemērotāko studiju programmu kopumā septiņos studiju virzienos: uzņēmējdarbībā, komunikācijā, tūrismā un viesmīlībā, pasākumu producēšanā, tiesību zinātnēs, organizācijas drošībā, informācijas tehnoloģijās. Turībā iespējamas pilna laika studijas dienā un vakarā, studijas neklātienē (katru otro nedēļu piektdienās un sestdienās), kā arī e-studijas.

Vairāk lasi augstskolas mājaslapā www.turiba.lv