MEŽA DIENAS 2018

  • 1
  • 2
  • 3

     Šogad, tāpat kā daudzus iepriekšējos gadus, 11.b klases skolēna Agra Litiņa tēvs Aivars Litiņš organizēja koku stādīšanu DVĢ skolēniem. Tieši šogad tas ir aktuāli kā nekad agrāk, jo tuvojas Latvijas simtgade un šis ir mūsu veltījums, mūsu labais darbs Latvijai.

    10.maijā kopīgiem spēkiem 11.a un 11.b klase sastādīja 4700 priedītes (47 kastes, pa 100 priežu stādiem katrā). Šogad koku stādīšana notika Sventes apkaimē, kurā kopumā piedalījās 42 cilvēki (26 skolēni no 11.b, 14 skolēni no 11.a, klases audzinātājas Neļa Borisova un Olga Osipova). Jāteic, ka Sventes apkaimē mēs stādījām priedes arī pagājšgad, un jaunaudzes uzraudzītājs Aivars Litiņš stāstīja, ka priedītes jau paaugušās un kopumā aug labi. 10.maijā mūs priecēja saulīte, un lietus nelija, tāpēc darbiņu padarījām diezgan ātri. Protams, darbs nav no vieglajiem, jo katra priedīte jāstāda rūpīgi, lai tā būtu pietiekami stingri iestādīta zemē un piemērotā attālumā viena no otras. Pēc padarītā darba varējām atjaunot spēkus, jo visus dāsni pabaroja ar svaigi ceptām desiņām, marinētiem gurķīšiem un maizi.

Skolēnu starpā varēja dzirdēt, ka viņiem ir gandarījums par padarīto. Mums visiem ir milzīgs prieks, ka spējām padarīt Latviju nedaudz skaistāku un zaļāku! Paldies skolotājiem, skolas vadībai un Agra Litiņa vecākiem par organizēto braucienu un, cerams, mums izdosies stādīt mežu arī nākamgad!

Džūlija Bubnova, 11.b

-->