Media Lab/Radio

Kā neredzīgam cilvēkam izstāstīt, kas ir atainots gleznā?

Var raksturot vārdos, var izmantot mūziku!

Krista Kristiāna Rinča, Anete Marija Tamane un Dainis Miglāns izvēlēsies kādu no kultūras kanonā iekļauto latviešu mākslinieku gleznām un aicinās mūziķus (repa, popmūzikas, klasiskās mūzikas, šlāgeru u.c.žanru pārstāvjus - plašāk zināmus un iesācējus) atainot šo gleznu skaņdarbā/improvizācijā. Un tā taps aizraujošs radio raidījums! Faktus, speciālistu viedokļus emocijās ietērps klausītāji un mūziķi.

Jauniešu radioraidījuma ideju atzinīgi novērtēja arī projekta "Media Lab/Radio" īstenotāji -USA Information Center Daugavpils., Latgales Centrālā bibliotēka kopā ar sadarbības partneriem.

Projekta ideja ir pilnveidot jauniešu un skolotāju mediju lietošanas, kritiskās domāšanas un publiskās uzstāšanās prasmes. 2 dienu laikā projekta dalībnieki no Daugavpils, Ludzas, Dagdas, Rēzeknes un Babītes piedalījās vairākās meistarklasēs un apmeklēja Latvijas Radio žurnālistu u.c.profesionāļu lekcijas, kā arī radīja savu ideju par radio raidījumu.

Uzvarētāji saņems radio apraides aparatūru savā skolā!

Vēlam veiksmi finālā!