Māras Ozolas lekcijas par lamuvārdiem un lasīšanu

27.oktobrī, Daugavpils Valsts ģimnāzijas aktu zālē

Kāpēc mūsdienās dzirdam tik daudz rupjību? Kā mums vajadzētu rīkoties, kad apkārt skan visi nejaukie vārdi? Un kā ar lasīšanu? Aizvien biežāk bērniem un jauniešiem nepietiekama lasītprasme rada problēmas. Covid vīruss ir iegriezis robu zināšanās vai varbūt bērns bēg no grāmatas kā šauts - ko nu darīt? Par to mums vairāk pastāstīs Latvijā pazīstamā skolotāja Māra Ozola.

11:00-12:20

Lekcija un nodarbība par lasīšanu un nelasīšanu bērnu un jauniešu vidū (40min lekcija + 40min praktiskā nodarbība).

14:00-15:20

Lekcija un nodarbība par lamāšanos un rupjībām jauniešu un bērnu vidū (40min lekcija + 40min praktiskā nodarbība).

Mērķauditorija: pedagogi, skolu bibliotekāri, skolēni un vecāki, kā arī citi interesenti

Informācija un pieteikšanās līdz 24.10.: marina.rumjanceva@daugrc.edu.lv, mob. 26451176 vai lena.stank@inbox.lv, mob. 22064962.

Par piedalīšanos lekcijās un nodarbībās dalībniekiem tiks izsniegti apliecinājumi, kā arī būs iespēja iegādāties M. Ozolas grāmatas.