„Uzņēmējdarbības skola”

Aicinām Daugavpils Valsts ģimnāzijas skolēnus 2019./2020. mācību gadā iesaistīties projektā „Uzņēmējdarbības skola”!

Ar Biznesa augstskolas Turība atbalstu īstenotais projekts „Uzņēmējdarbības skola” četru gadu laikā pulcējis vairāk nekā 400 vidusskolēnus no vairākām Latvijas skolām, kuri interaktīvās nodarbībās apguvuši uzņēmējdarbības, mārketinga, prezentēšanas, komandas darba pamatus un citas noderīgas prasmes.

“Uzņēmējdarbības skolas” mērķis ir veicināt vidusskolēnu interesi par uzņēmējdarbību, iepazīstināt ar būtiskākajiem uzņēmējdarbības elementiem, kas nākotnē pozitīvi ietekmētu reģionu ekonomiku un kopējo tautsaimniecību.

Dalība projektā ir bezmaksas. Katra mācību gada beigās skolēni saņem augstskolas sertifikātu, kas apliecina viņu iegūtās zināšanas uzņēmējdarbībā, kā arī piedalās zināšanu testā, pretendējot uz studiju maksas atlaidēm.

Būsim priecīgi uzņemt Jūsu skolēnus nākamajā „Uzņēmējdarbības skolas” mācību gadā!