Labdarības akcija “Palīdzēt kopā ir vieglāk!”

"Ir teiciens, ka labais vairo labo. No 7.oktobra līdz 13.oktobrim notiek „ Labo darbu nedēļa”. Tajā aicināti iesaistīties gan mazi, gan lieli, veicot labos darbus, kas spēj iepriecināt līdzcilvēkus, atvieglo dzīvi citiem, sniedz atbalstu.

Ģimnāzijas Skolēnu līdzpārvalde rīkoja labdarības akciju „Palīdzēt kopā ir vieglāk!”, kuras laikā ģimnāzijas saime vāca barību dzīvnieku patversmei. 9.oktobrī ģimnāzisti devās uz dzīvnieku patversmi, lai nogādātu sagādāto cienastu dzīvnieciņiem un pavadītu laiku ar tiem. Skolēni, kuriem jau ir 16 gadi, devās pastaigā ar patversmes suņiem, kas bija neaizmirstami! Savukārt pārējie skolēni spēlējās ar mazajiem, mīlīgajiem kucēniem un kaķēniem. Visi patversmē dzīvojošie dzīvnieki bija ļoti mīļi un cerības pilnām acīm, ka kāds tos tomēr paņems uz mājām. Bija ļoti skumji skatīties uz maziem kaķēniem un kucēniem, vai gluži otrādi, jau pieaugušiem kaķiem un suņiem, kuru cerība par mīlošu saimnieku nav zudusi. Ir daudz saimnieku, kuri vēlas sev mājās kādu dzīvnieciņu, nav obligāti tas jāpērk zooveikalā, tos var paņemt no patversmes. Patversmes dzīvnieki ne ar ko neatšķiras no citiem, viņi ir tik pat draudzīgi un mīļi. Ja esat uzņēmušies atbildību par mājdzīvnieku, tad turpiniet par to rūpēties vienmēr. Dzīvnieks nav manta, kuru var mētāt kur pagadās!

Paldies ikvienam, kurš atbalstīja un iesaistījās! Atsevišķu uzmanību un pateicības ir pelnījuši 11.klašu skolēni. 11.a klase (klases audzinātāja Zigrīda Rusiņa) sarūpēja 30 kg barības, bet visvairāk skolēnu no 11.b klases (klases audzinātāja Ināra Kuharonoka) izteica velmi apmeklēt patversmi un atbalstīt dzīvniekus, izvedot tos pastaigā, kā arī sagādāja vairāk par 20 kg barības. Kopumā šogad ģimnāzijā tika savākts 87 kg barības.

Palīdzēt kopā ir vieglāk! Ja ir kāds brīvs laiciņš, apmeklējiet patversmi. Tā jūs gūsiet daudz labu emociju un atmiņu, kā arī dzīvnieki būs priecīgi jūs satikt."

Rakstu sagatavoja

Patrīcija Streiķe un Nikita Kuzmins