Kurš logo tev patīk vislabāk?

Sākam Erasmus+ projekta "Mobilizē sevi studijām un darbam Eiropas Savienībā!" īstenošanu! Saturs - karjeras izglītības ieguve dažādās ES dalībvalstīs. Kurš logo tev patīk vislabāk? Meklē mūs FB un spied "Patīk!".

Erasmus+ projektā "“Mobilise YOURself – studying and working in the EU“ jeb “Mobilizē sevi studijām un darbam Eiropas Savienībā!” sadarbojas Vācijas, Polijas, Beļģijas, Itālijas, Grieķijas, Kipras un Latvijas izglītības iestādes. 3 gadu projekts.

Ideja: kā skolēns teorētiski un praktiski var sagatavoties savai darba karjerai.

Paredzētās aktivitātes īsumā: intervēsim profesionāļus, simulēsim darba pārrunas, filmēsim, analizēsim datus, apmeklēsim dažādas iestādes, kas jums var piedāvāt idejas par to, kas ir svarīgs darba ņēmējam, kāpēc darba devējs izvēlējās tieši mani, kādas prasmes man ir, kādas vēl nepieciešams apgūt, lai mani pieņemtu darbā. Braucieni uz visām partnerskolām (2 skolotāji, 3 skolēni uz katru), dzīvojot viesģimenēs, kopā darbojoties. Projekta mājaslapas izveide.