Kurš ir tavs mīļākais stūrītis Daugavpilī?

Erasmus+ programmas projekta "Mēs par atbildīgu tūrismu, popularizējot savu novadu" dalībnieki no Polijas, Grieķijas, Rumānijas, Turcijas un Latvijas no februāra vidus reizi nedēļā tiekas tiešsaistēs un stāsta par savā iemīļotākajām vietām dzimtajā pilsētā vai reģionā. Projektā ir aktīvi iesaistījusies 8.a klase. Artjoms, Melānija, Emīlija un Iveta partnerskolēniem stāstīja gan par cietoksni, gan baznīckalnu, gan Daugavpils parkiem un jauno promenādi. Skolēni diskutē arī par to, ko viņi pilsētā labprāt mainītu. Iveta ieteica organizēt vairāk ielu festivālu jauniešiem. Ceram, ka pēc pandēmijas tā arī notiks!

Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA)
mājaslapas www.viaa.gov.lv sadaļā Erasmus+ un programmas mājaslapā
www.erasmusplus.lv.