Kopā ar Sandiju Semjonovu
par ūdeni, dzīvību, globālajām pārmaiņām un atvērtību

Vides dienu ietvaros tikāmies ar žurnālistu, režisoru un producentu Sandiju Semjonovu.
Stāsta I.Nikolajeva: "Sandijs Semjonovs pastāstīja gan par savu biogrāfiju, gan par filmu "Ūdens", gan arī ar 12. klases skolēniem diskutējām par mūsu atvērtību un ieinteresētību globālajos procesos. Kenijas iedzīvotāju skarbais dzīves stāsts, ko ietekmējušas globālās pārmaiņas, aizkustina un liek aizdomāties par mūsu ikdienu. Kenijas iedzīvotājiem un visam dzīvajam trūkst ūdens, jo sausuma periodi kļūst arvien ilgāki. Mātes vēlas, bet nespēj savus bērnus palaist uz skolu, jo nav naudas formas tērpiem un citām lietām. Bads ir ikdiena. Savukārt otrā Kenijas pusē brīvprātīgie un dažādi ziedotāji mēģina glābt koraļļu audzes, kuras arī iet bojā ūdens sastāva un temperatūras izmaiņu dēļ. Ko mēs varam darīt? Vai tas uz mums attiecas? Cik atvērti pasaulei esam mēs? Ko mēs varam darīt, lai globālās kataklizmas ierobežotu?" Paldies par izsmeļošo stāstījumu, par aicinājumu būt aktīviem un atvērtiem pasaulei!"