Jauno ķīmiķu kluba nodarbības ģimnāzijas jauniešiem

Kopš janvāra sestdienās ģimnāzijas jauniešiem tiek piedāvāta iespēja darboties Jauno ķīmiķu klubā.
Lai veicinātu jauniešu interesi par ķīmijas nozari, Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija uzrunāja skolas visā Latvijā ar sadarbības aicinājumu īstenot iniciatīvu – Jauno ķīmiķu klubu, kur ārpusstundu nodarbībās 10.-12. klašu jauniešiem būtu iespēja apgūt ķīmijas daudzveidību un iegūt izpratni par ķīmiķa profesiju. Aicinājumam atsaucās vairāk nekā 40 skolas, no kurām 16 tika izvirzītas sadarbībai. Šo 16 skolu vidū ir arī ģimnāzija.
Iniciatīvu plānots īstenot līdz maija nogalei, noslēdzot šo semestri ar kopīgu pasākumu visiem kluba dalībniekiem Rīgā. Nodarbībās jauniešiem ir plānoti aizraujoši laboratorijas darbi pēc Asociācijas sagatavota mācību materiāla. Ģimnāzijas jauniešiem nodarbības vada ķīmijas skolotāja Irina Fjodorova.