DVĢ skolēni piedalījās Jauniešu forumā

12.10.2018. Daugavpils Centra vidusskolas aktu zālē norisinājās Jauniešu forums, kurā piedalījās skolēnu pašpārvalžu dalībnieki no vairākām skolām, tajā skaitā no Daugavpils Valsts ģimnāzijas, – Nikita Kuzmins, Elīza Poiša, Samanta Bidzāne, Dainis Miglāns un Sņežana Skudra.

Pasākuma „Jauniešu forums”, kuru organizē Daugavpils pilsētas Jauniešu dome sadarbībā ar Jaunatnes nodaļu, mērķis ir uzklausīt jauniešu vēlmes, diskutēt par aktuālām un nozīmīgām tēmām jauniešu vidū un piedāvāt uzlabojumus Daugavpils  pilsētas domes koncepcijai darbā ar jauniešiem līdz 2022.gadam.

Visi skolēni, kas ieradās uz pasākumu, tika sadalīti trijās darba grupās un vairāk par vienu stundu apsprieda 3 nozīmīgas tēmas:

1. Jauniešu vide (grupas koordinators – Ņikita Aleksejevs);
  2. Jauniešu līdzdarbošanās (grupas koordinatore – Sņežana Skudra);
  3. Personības pilnveide (grupas koordinators – Nikita Kuzmins).

Ja arī Tev ir vēlme aktīvi piedalīties savas pilsētas dzīves uzlabošanā  un padarīt jaunatnes nākotni labāku, sūti savas idejas uz Jauniešu domes e-pastu: daugavpils.jauniesudome@gmail.com

Rakstu sagatavoja SL prezidents

Nikita Kuzmins