“Iesvētīšana 2023”: izzinoši, saliedēti, daudzveidīgi.

Piektdiena pirms skolēnu rudens brīvlaika bija emocijām, skaņām un dejām piesātināta!

Tā bija diena, kad ģimnāzijas jaunpienācēji - 7. un 10.klašu skolēni – prezentēja sevi ģimnāzijas saimei kā vienotu kolektīvu, kas savu izaugsmi turpmāko 3 gadu laikā saskata tieši Daugavpils Valsts ģimnāzijā.

Pieredzējušie divpadsmito klašu skolēni radīja spilgtu deviņdesmito gadu stilistiku: mūzika, tērpi, rekvizīti, vērtības, valoda. Savukārt, desmitie parādīja košus drāmas, mūzikas un dejas priekšnesumus, kā arī kopā pārvarēja āķīgos šķēršļus, par kuriem bija parūpējušies vecāko klašu skolēni.  Kopā ar skolēniem, protams, bija arī viņu klases audzinātāja Andžela Skutele.

Arī septīto klašu skolēni, kopā ar audzinātājiem Daci Ozersku, Aigu Hudobčenoku un Juri Daugavieti, apņēmīgi pārvarēja gan sajūtu takas izaicinājumus, gan sarežģītos uzdevumus, par kuriem bija parūpējušies 9.klašu skolēni. Pārvarot visus izaicinājumus un parādot savu vienotību un saliedētību, jaunieši noslēgumā svinīgi deva solījumu būt uzcītīgiem ģimnāzistiem.

Pasākuma izskaņā ikviens varēja pievienoties rudens diskotēkas ritmiem.