Ģimnāzistu mācību uzņēmums
gūst apbalvojumu

10.februārī t/c Ditton pulcējās vairāk nekā 60 skolēnu mācību uzņēmumi (SMU), lai tirgotos un sacenstos. Ģimnāziju pārstāvēja SMU “ZenGlow” un “Sweet Dreams”.
Pasākuma CITS BAZĀRS/Daugavpils ietvaros jauniešu darbošanos vēroja un vērtēja 16 uzņēmējdarbības profesionāļi, lai noslēgumā piešķirtu balvas 7 nominācijās.
Apsveicam Lainu Agafonovu un Arturu Šukurovu, kuri ieguva titulu "Sociāli atbildīgs skolēnu mācību uzņēmums"!

Laina un Arturs vada SMU "ZenGlow". Viņu instagram kontā lasām: "Mēs ražojam nodomu sveces un tējas maisiņus vannai. Mūsu roku darba produkts ar mīlestību ir radīts jums, lai savu vakara rutīnu jūs pārvērstu patīkamā rituālā. Atslābināties pēc emocijām pārpildītas dienas siltā vannā ar tējām, pievērst uzmanību savām izjūtām un domām ar nodomu svecēm, un dāvināt sev kādu brīdi kopā ar savu iekšējo pasauli - to ir pelnījis katrs no mums.
Mēs esam sociāli atbildīgs uzņēmums, jo atbalstām mūsu Latvijas mazos ražotājus - iepērkam tējas, kas audzētās Latgalē."