Ģimnāzisti veido KONTAKTUS ar citu skolu skolēniem

Daugavpils Valsts ģimnāzijas trīs braši jaunieši: Katrīna Eva Millere, Rihards Azarevičs un Jānis Drelings šī gada pavasarī piedalījās Jauniešu starptautisko programmu aģentūras organizētajās mācībās par skolēnu līdzdalību un tapa projekts "Kontakts". Šajā mācību gadā skolēniem pievienojās citi jaunieši, kuri, kopā strādājot, noorganizēja skolēnu aptauju par skolēnu vajadzībām, līdzdalību un interesēm. 8.-9. novembrī Raiņa mājā Berķenelē tikās ģimnāzijas Skolēnu līdzpārvalde, kā arī jauniešu no Daugavpils Valstspilsētas vidusskolas, Daugavpils 11.pamatskolas, J.Pilsudska Daugavpils poļu ģimnāzijas, Daugavpils Vienības pamatskolas, Augšdaugavas novada pašvaldības skolām - Zemgales vidusskolas, Salienas vidusskolas. Ģimnāzisti dalījās savā pieredzē, mācījās no citu pieredzes, kopā sadarbojās, gatavoja pusdienas, analizēja savu darbu skolā un veidoja Līdzdalības plānu. Jauniešiem palīdzēja mentore Ieva Johansson .

Kopīgā atziņa - kopā varam paveikt neticamas lietas un paši veidot savu ikdienu interesantāku, krāsaināku daudzveidīgāku!

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

direktores vietniece Sandra Rutkovska