Gada balva 2020

Mīļā ģimnāzijas saime!

Tik ļoti gribētu šodien stāvēt jūsu priekšā un ielūkoties jums acīs – mirdzošās, enerģijas un prieka pilnās, bet laiks un notikumi ir ieviesuši savas izmaiņas. Attālināti vadītais un veiktais darbs nav traucējis mums kopā augt, pilnveidoties un mainīties uz augšu! Iespējams, šis laiks katram no mums ir devis iespēju labāk izprast sevi un apkārtējos, apzināties patiesās vērtības un prioritātes. Bet šodiena ir īpaša diena, jo mācību gads ģimnāzijā nav iedomājams bez noslēguma pasākuma – Gada balvas!
Par labo un skaisto, izaugsmi, panākumiem un sasniegumiem ir jārunā! Tāpēc šodien attālināti, bet noteikti kādu dienu klātienē, tiks pasniegtas balvas 22 nominācijās. Prieks, lepnums un gandarījums par gada laikā paveikto! Balvu ieguvējiem – veiksmi un turpmāko izaugsmi savu ieceru īstenošanā!
Svētku sajūtu radām mēs paši. Bet ir cilvēki, kas palīdz svētkiem piepildīties. Tāpēc īpašs PALDIES lai aizceļo pie scenārija autores Sandras Rutkovskas, 12.b klases jauniešiem Edgara Lukovska un Daiņa Ivanova, operatora Ivara Utināna. Paldies Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājam Andrejam Elksniņam, Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietniekam Jānim Dukšinskim, Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes vadītājai Marinai Isupovai un Izglītības satura nodaļas vadītājai Inārai Sprindžukai, Daugavpils Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas fakultātes dekānam asociētajam profesoram Jurim Somam, Latgales plānošanas reģiona sabiedrisko attiecību speciālistam Oskaram Zuģickim, PIKC "Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola „SAULES SKOLA”" direktorei Ingunai Kokinai, kordiriģēšanas pasniedzējam, komponistam, Daugavpils apriņķa koru virsdiriģentam Jevgeņijam Ustinskovam, Latvijas Radio ziņu dienesta korespondentei Silvijai Smagarei, Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes lietu nodaļas vadītājai Gunitai Vanagai, ģimnāzijas absolventam Holgeram Folkmanim, kuri atsaucās aicinājumam pasniegt balvas attālināti!
Saulainu, siltu, radošu un interesantu vasaru mums visiem!

Ģimnāzijas direktore Oksana Petaško

Video: https://youtu.be/Ubm6R4ImLHg

Gada autors- ķīmijas skolotāja Irina Fjodorova

Gada labvēlis- Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes psiholoģe Linda Vingre