Ekskursija uz Tartu

Šī gada 27. maijā 8.b klases skolēni devās ekskursijā uz Igauniju.  Mēs apmeklējām Tartu un “AHHAA” centru, kur apskatījām un izmēģinājām dažādas ekspozīcijas, piemēram, spoguļu labirintu. Pēc tam apmeklējām palnetāriju, kurā  uzzinājām par Saules sistēmas planētām un citām galaktikām. Mums patika planetārijs, jo tur bija tumšs un mēs varējām pilnībā izjust nelielo ceļojumu pa kosmosu.

Pēc planetārija apmeklējuma apskatījām centra ekspozīcijas. Tur bija mazliet no anatomijas, fizikas, bioloģijas un citām zinātnēm. Mēs varējām pilnībā izbaudīt dažādus brīnumus, par kuriem agrāk nevarējām iedomāties.

Pēc tam devāmies uz Tartu universitāti. Tur sadalījāmies 4 grupās, kuras strādāja katra ar savu uzdevumu, veicot projektu nedēļas uzdevumus. Apskatījām arī pilsētu. Iegūto informāciju izmantojām projektu prezentācijās “Latvieši un Tartu Universitāte”.

Informaciju sagatavoja 8.b klases skolniece Aivija Ļitvinska