DVĢ skolēni gatavojas Brīvprātīgo nedēļai

Šogad Daugavpils Jaunatnes nodaļa no 1. līdz 5.oktobrim rīko Brīvprātīgo nedēļu, kas ir domāta jebkuram interesentam, kurš vēlas iepazīties ar brīvprātīgā darba iespējām Daugavpilī.

Arī ģimnāzijas jauniešiem bija iespēja gūt vairāk informācijas par brīvprātīgo darbu, tiekoties ar Daugavpils pilsētas Jaunatnes nodaļas Vecāko jaunatnes lietu speciālistu  Artjomu Pučinski. Tikšanās laikā jaunieši uzzināja par Brīvprātīgā darba likumu un līgumu, par savām tiesībām un pienākumiem, par brīvprātīgo lomu pilsētas dzīvē.

„Brīvprātīgie kļuvuši par jebkura pasākuma neatņemamu sastāvdaļu,” teica Artjoms. „Tāpēc gan valstī, gan pilsētā tiek rīkots pasākums „Gada brīvprātīgais”, lai godinātu labākos no brīvprātīgo pulka.”

Nozīmīga tikšanās daļa – diskusija, kas bija veltīta gaidāmajai Brīvprātīgo nedēļai. Šogad Jaunatnes nodaļa kopā ar jauniešiem plāno apmeklēt Daugavpils dzīvnieku patversmi, bērnunamu „Priedīte” un pansionātu Vecstropos. Visas nodarbības notiek no plkst.16.00-18.00. Ja arī Tev parādījusies vēlme veikt brīvprātīgo darbu, tad sūti savu pieteikumu Jaunatnes nodaļas darbiniekiem.

https://jaunatne.daugavpils.lv/lv/jaunumi

-->