DVĢ laureāti “Rudens krosa stafetēs 2022”

2022.gada 21. septembrī notika Daugavpils pilsētas skolēnu sacensības “Rudens krosa stafetes 2022”. Sacensību mērķis ir popularizēt skriešanu skolēnu vidū. Mūsu skolas jaunieši ar prieku iesaistījās šajās sacensībās, un izcīnīja godalgotās vietas. Lepojamies un apsveicam mūsu ģimnāzistus: Reini Krasausku (10.c), Ievu Stankeviču (12.b), Albertu Zeltiņu (10.b), Amandu Griķi (10.a), Arni Ozolu (10.c), Edgaru Bužinski (11.c) izcīnīto 3. vietu jauktajā stafetē.

Pamatskolas grupā 800 m stafetē meitenēm mūsu Viktorija Vagele (9.b), Līga Kaminska (8.a)  un  Mila Luzgina (8.a) ieguva 2. vietu. Malači!

Savukārt  800 m stafetē zēniem mūsu brašuļi no 7. a klases: Anatolijs Komars, Raivis Valainis un Māris Lazdāns palika godpilnajā 4.vietā.

Paldies Skolotājai Anitai Vilcānei par morālo atbalstu un sportiskā gara uzturēšanu!