DVĢ 10.klašu labdarības akcija Daugavpils dzīvnieku patversmei

Labo darbu nekad nav par daudz, tāpēc 10.klašu skolēni nolēma palīdzēt saviem mazajiem draugiem. 05.04.2018 Daugavpils Valsts ģimnāzijas skolēnu savāktā barība, kas ir tik nepieciešama noklīdušiem un pamestiem dzīvniekiem, tika nogādāta Daugavpils dzīvnieku patversmē.

No 2017.g. līdz 2020.gadam visā Latvijā tiek organizēts Latvijas valsts simtgadei veltītais pasākumu cikls izglītības iestādēs “Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons”, kura mērķis ir sekmēt bērnu un jauniešu piederību savai skolai, vietējai kopienai un valstij, veicināt viņu pilsonisko līdzdalību, kā arī aktualizēt labo darbu nozīmi.

Divu nedēļu laikā 10.a un 10.b klases skolēni savāca vairāk nekā 45 kg barības suņiem un kaķiem, bet 5.aprīlī klases audzinātāja Irina Fjodorova un 10.klašu skolēni Nikita Kuzmins, Elīza Poiša, Margarita Jegorova, Iļja Poliščuks un Vera Ukstiņa nogadājā to Daugavpils dzīvnieku patversmē.

Palīdzēt kopā ir vieglāk!

Informāciju sagatavoja: Nikita Kuzmins, 10.a