Diāna Paškeviča – Mana kā Valsts
prezidenta uzruna tautai 18. novembrī

Stāsta 11.a klases skolniece Diāna Paškeviča: "Vai Jūs zinājāt, ka Valsts prezidenta mīļākais saldums ir piena šokolāde? Es arī nezināju… līdz mani, pateicoties dalībai konkursā “Mana kā Valsts prezidenta uzruna tautai 18. novembrī”, prezidenta kanceleja ielūdza uz tikšanos ar Edgaru Rinkēviču Rīgas pilī. Ierodoties greznajā Sarkanajā zālē, es saņēmu prezidenta personīgi parakstītu pateicības vēstuli un piedalījos diskusijā. Prezidents ir tieši tik komunikabls, atvērts un pieticīgs, kā to atspoguļo sociālie mediji, un veltīja laiku katram viesim nofotografējoties, kaut gan viņu gaidīja citi pienākumi.
Tā kā uzrakstītā runa vēl ir jāprot skaisti norunāt, pēc sarunas ar prezidentu bija paraugstunda runas mākslā ar Zani Daudziņu. Kā runas meistare viņa izcēla dikcijas un pareizas elpošanas svarīgumu un demonstrēja vairākas tehnikas tā realizēšanai. Pasākums beidzās ar ekskursiju pa Rīgas pili, kas bija lielisks papildinājums skaistajam vakaram.
Esiet droši un nebaidieties piedalīties konkursos, jo Jūs var pārsteigt tikpat labas un vēl labākas iespējas!"

Paldies Diānai par iespēju dzirdēt runu valsts svētku koncertā un latviskās kultūrtelpas paplašināšanu ģimnāzijā!
Skolotājai Inārai Žukovskai paldies par atbalstu un iespējām, kas tiek piedāvātas skolēniem!