Daugavpils Valsts ģimnāzijas skolēni piedalījās Labo darbu nedēļā

Labo darbu nedēļas ietvaros skolēni no Daugavpils Valsts ģimnāzijas apmeklēja Daugavpils dzīvnieku patversmi, lai pievērstu uzmanību dzīvniekiem, kuriem ikdienā pietrūkst komunikācijas ar cilvēku.

Akcijas „Labo darbu nedēļa 2018”, kuru organizē palidzesim.lv, mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešami lieli naudas ieguldījumi.

Oktobrī uzsāktās labdarības akcijas laikā, kas tika veltīta Dzīvnieku aizsardzības dienai, ģimnāzijas saime savāca vairākus kilogramus barības. Brauciena dienā skolotāja Aiga Hudobčenoka un 11.klašu skolēni Sintija Daukšte, Elīza Poiša, Iļja Poliščuks, Līga Ostapko, Marita Abramoviča un Anna Fiļimonova nogādāja savākto barību Dzīvnieku patversmē, palīdzēja rūpēties par dzīvniekiem,  devās pastaigā ar  suņiem. Tas kopumā bija lieliski un lietderīgi pavadīts laiks.

(Foto: Sintija Daukšte)                                              Rakstu sagatavoja SL prezidents

Nikita Kuzmins.