Daugavpils Valsts ģimnāzijas skolēni – 8. Jauniešu Saeimas deputāti

Sagaidot mūsu valsts simto dzimšanas dienu, Latvijas jaunieši tika aicināti iesniegt savas idejas Latvijas Jauniešu Saeimai. Šī gada centrālā tēma bija Latvijas nākotnes veidošana.  2018.gada 13.aprīlī 3 jaunieši no Daugavpils Valsts ģimnāzijas piedalījās Latvijas 8. Jauniešu Saeimas sēdē.

Elīzai Poišai, Dinai Somai un Nikitam Kuzminam, kandidējot ar savu ideju, bija dota iespēja kļūt par 8.Jauniešu Saeimas deputātiem un iegūt izpratni par valstī notiekošo, iepazīt parlamenta ikdienas darbu un gūt priekšstatu par likumdošanas procesu. Diena bija emocijām un aktivitātēm piesātināta – jaunieši deva deputāta svinīgo solījumu un apstiprināja deputātu mandātus, piedalījās debatēs un darbojās četru nozaru komisijās. Jaunie deputāti atzīst, ka tā bija neaizmirstama pieredze un gods ar idejām dot savu artavu Latvijas nākotnes attīstībai.

Informāciju sagatavoja: 10.a klases skolniece Elīza Poiša