Daugavpils Valsts ģimnāzija ielūdz uz jubilejas pasākumiem

Pavasarī viss saplaukst tik skaisti, ka kādā neizprotamā veidā sāk ziedēt arī cilvēku domas, darbi, attieksme pret pavisam ikdienišķām lietām. Šis mācību gads Daugavpils Valsts ģimnāzijas saimei ir īpašs. Novembrī tika aizsākts skolas 190 gadu jubilejas pasākumu cikls. Kopā ar absolventiem ir runāts par izcilību, autentisko līderību, kā arī par latviešu valodu, kas ir sirds vērtība. Sagaidot pavasari, neilgi pirms Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienas, ikviens tiek aicināts tikties ģimnāzijas jubilejas pasākumos.

Š.g. 29.aprīlī no plkst.11.00 līdz plkst.11.30 Rīgas ielā pretī baznīcai tiks atklāta izstāde "Daugavpils Valsts ģimnāzija. Skolas vēsture laiku laikos", no plkst.12.30 līdz plkst.14.00 ģimnāzijas pagalmā sadziedāšanās pasākums "Mana dziesma", kas veltīts ģimnāzijas 190 gadu jubilejai un Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienai, kur ģimnāzisti izdziedās savas klases izvēlētās dziesmas, kopā atklājot savas skolas, savas LATVIJAS vēstures krāsas, sajūtas, notikumus, bet no plkst.14.00 līdz plkst.15.00 (ar ielūgumiem) neformālo sarunu telpa "Vērtības ģimnāzijā, un ģimnāzija kā vērtība".

Priecāsimies Jūs redzēt ģimnāzijas pasākumos!