Apsveicam Business Lab, Juniors
uzvarētājus

Nevalstiskās organizācijas New East sociālo tīklu ierakstā lasām, ka 29.novembrī "Daugavpilī notika neaizmirstams pasākums - Business Lab > Juniors, kurā piedalījās 30 jauni talanti no vairākām Daugavpils skolām," tostarp divas komandas no ģimnāzijas.
 Pasākumu atklāja īpašais viesis - ASV vēstniecības Latvijā Preses un kultūras nodaļas vadītājs Viljams Kaučs, bet to vadīja enerģiskā New East komanda.
"Business Lab ir izglītojoša simulācijas spēle jauniešiem par uzņēmējdarbību, analitisko domāšanu un spēju meklēt radošus risinājumus krīzes apstākļos.
 Programmas mērķis ir ne tikai pastāstīt un parādīt, kā var darboties uzņēmums, bet arī ļaut dalībniekiem integrēties dažādos uzņēmējdarbības procesos (mērķu izvirzīšanā, vadībā, tirgus analīzē, plānošanā, komandas darbā, finanšu pratībā, komunikācijā u.c.).
 Spēlējot dalībnieki mācās: radīt jaunas idejas, domāt “ārpus rāmjiem”, būt atjautīgiem un radošiem. Spēles laikā piedāvātās situācijas un uzdevumi prasa spēju pielāgoties, strādāt komandā, kritiski un analītiski izvērtēt piedāvātās situācijas, kas ļauj dalībniekiem pieņemt lēmumus, kuri nosaka biznesa procesa panākumus. Pateicoties šādam formātam, dalībniekiem ir iespēja eksperimentēt, apgūt jaunus rīkus un nebaidīties kļūdīties."
Jaunieši apguva vērtīgas lietas! Un, ja ir spēle, tad ir arī uzvarētāji! Apsveicam Tomu Pauliņu un Gunti Boreiko (1.vieta) un Matīsu Ivanovu un Edgaru Rakicki (2.vieta). Īkšķus par topošajiem uzņēmējiem turēja karjeras konsultante Dace Ozerska.
Informācija un fotogrāfijas no New East ieraksta Fb.
-->