Apsveicam Angļu valodas
valsts 52. olimpiādes II posma laureātus

Apsveicam Angļu valodas valsts 52. olimpiādes II posma laureātus

Novembrī notikušajā Angļu valodas valsts 52. olimpiādes II posmā mūsu skolu pārstāvēja 21 jaunietis no 10.-12. klasēm, divpadsmit no viņiem ieguva godalgotās vietas pilsētas līmenī. Olimpiāde notika tiešsaistē, skolēniem bija iespēja veikt klausīšanās, lasīšanas un valodas lietojuma prasmju uzdevumus.

2. vietu ieguva 11.a klases skolniece Santa Juhneviča (skolotāja Eva Vovka), 3. vietu ieguva 10. klases skolēni: Emīls Pitrāns un Rainers Timšāns; 11. klases skolēni: Roberts Jānis Salenieks, Annija Misjune, Irēna Jasvina, Luīze Donika, Rihards Indrikovs un 12. klases skolniece Diāna Agafonova.

Pie atzinībām tika 11. klases skolēns Jānis Drelings un 10. klases skolnieces: Diāna Paškeviča un Katarina Burlakova.

Priecājamies par skolēnu sniegumu un sakām lielu paldies pedagogiem: Alīnai Caunei, Jurim Daugavietim, Ritai Murānei – Rutkai, Evai Vovkai!