Angļu valodas burtošanas konkurss SPEELLING BEE

Ģimnāzisti piedalījās angļu valodas burtošanas konkursa SPELLING BEE pirmajā kārtā. Šogad tas notika attālināti. Konkurss tika organizēts divās vecuma grupās: 9.-10.klašu skolēni un 11.-12.klašu skolēni.

Pirmās kārtas uzvarētāji ir 10.a klases skolniece Diāna Agafanova un 12.a klases skolnieks Matīss Soms.

"Pateicoties "Spelling Bee", man bija lieliska iespēja uzlabot savas izrunas prasmes, paplašināt vārdu krājumu un satikt domubiedrus. Man ļoti patika pasākuma siltā atmosfēra, neskatoties uz to, ka šogad tas notika attālināti. Es sirsnīgi iesaku un ceru piedalīties konkursā "Spelling Bee" nākamgad!"

Diāna Agafonova

Konkursu "Spelling Bee" katru gadu organizē  Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs sadarbībā ar Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi.