Aicinām uz Ziemassvētku gadatirgu T/C “ SOLO”

2019.gada 14.decembrī no plkst.10.00 līdz 14.00 T/C “ Solo” 2. stāvā norisināsies Daugavpils izglītības iestāžu Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU)  “Ziemassvētku gadatirgus”

Gadatirgū piedalīsies 30 skolēnu mācību uzņēmumi  no Daugavpils Valsts ģimnāzijas, Daugavpils Krievu vidusskolas – liceja, Daugavpils 3. vidusskolas, Daugavpils Centra vidusskolas, Daugavpils 13. vidusskolas, Daugavpils 17. vidusskolas, Daugavpils Vienības pamatskolas un  Daugavpils Saskaņas pamatskolas. Tirdziņā būs iespēja iegādāties dažādas skolēnu veidotas preces, dāvaniņas  un suvenīrus ar ko pārsteigt draugus un radus Ziemassvētkos.

Pasākums tiek organizēts Junior Achievement Latvia ( JA Latvia) programmas ietvaros

Skolēnu mācību uzņēmumu programma (SMU) ir īpaši 4.-12. klašu skolēniem veidota mācību metode. Skolēniem tā ir iespēja, praktiski darbojoties, apgūt sava uzņēmuma izveides un vadīšanas prasmes, radīt produktus un piedāvāt tos saviem potenciālajiem klientiem. Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija ir atzinusi šo mācību metodi un rekomendē to izglītības iestādēm kā uzņēmējspēju attīstošu un pilnveidojošu mācību metodi. SMU nav juridiska statusa – tos Latvijā pārstāv tikai JAL, kas  ir Junior Achievement Worldwide programmu licences īpašniece. Šī licence ietver arī Skolēnu mācību uzņēmumu programmu.

Informāciju sagatavoja:

DPIP pedagoģe – karjeras konsultante S.Čeirāne

-->