Absolventu vakars 2019

Februāris – gada īsākais  un ziemas pēdējais mēnesis. Februārī svin Sveču dienu, Meteņus, Valentīndienu, notiek Ēnu diena un skolas aicina savus absolventus uz tikšanos.

Gatavojoties absolventu vakaram, tiek pārskatīti klašu saraksti, atsaukti atmiņā klases nedarbi, sasniegumi vai arī skolas notikumi, kas saistīti ar kāda gada absolventiem (pirmais izlaidums jaunajā skolas piebūvē, pirmais izlaidums kā Valsts ģimnāzijas skolēniem, absolventi, kuriem izlaidums notika Daugavpils Universitātē, jo skolas ēkā notiek remonts utt.)

Katram, protams, šīs atmiņas citādākas. Paldies, absolventi, ka atceraties savu skolu, savus skolotājus. Asaras jūsu acīs, atbalsta plecs nu jau sirmajam skolotājam parāda, ka nekas jau nebeidzas ar izlaidumu vai vērtējumu atestātā. Viss tikai sākas, un īstais vērtējums seko pēc tam.

12.klašu skolēniem absolventu vakars ir kā solis pirms lielā lēciena, apziņa, ka jau pavisam drīz arī būs skatuves otrā pusē. Šogad divpadsmitie aicināja absolventus uz Simtgades restorānu un rādīja savu redzējumu par katru desmitgadi. Ģimnāzisti absolventus sagaidīja ar saldu sveicienu un aicinājumu kopā mainīties uz augšu! Lai piepildās!

Direktores vietniece audzināšanas jomā Sandra Rutkovska

Foto no 2019.gada Absolventu vakara var apskatīt šeit.

Foto autors 11.klases skolniece Sintija Daukšte.