A.Galilejevas ZPD lasa Kazahstānā!

Ģimnāzijas 12.b klases skolniece Arīna Galilejeva, šogad rakstot zinātniskās pētniecības darbu par A.Amrajevas darbu "Futbola laukums", sazinājās ar daiļdarba autori. Pēc aizstāvēšanas Arīna savu darbiņu nosūtīja Amrajevas kundzei, kura savā vēstulē izsaka patiesu apbrīnu (skat.attēlu). Arīnas zinātniskās pētniecības darbs tiks publicēts Kazahstānas pedagogu žurnālā "Открытая школа"! Patiesi lepojamies ar Arīnu un viņas skolotāju - konsultanti Valentīnu Prokofjevu! Ģimnāzijas krievu valodas skolotāja Dr.phil.Valentīna Prokofjeva ir izcila pedagoģe, kuras skolēni katru (!!!) gadu gūst godalgotas vietas Latvijas skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konkursā. Arīnas Galilejevas un Valentīnas Prokofjevas vārds nu izskanēs arī Kazahstānā!