10. Klases Ekskursija

Ekskursijas rīts bija vēss. Bijām lēnīgi, jo agri piecēlāmies un 5:30 izbraucām uz Siguldu. Ceļš pagāja ātri, jo to pavadījām ar dziesmām jautrā kompānijā. Tā kā brauca visas desmitās klases, varējām tuvāk iepazīties ar paralēlklašu skolēniem.

Pirmā pietura bija “Escape town”, kur, sadaloties komandās, devāmies piedzīvojumā, lai slepenā operācijā atrastu Aģentu K. Bijām iesiluši, jo nācās piepūlēties gan fiziski, gan mentāli. Daļa komandu šajā misijā bija veiksmīgas, tomēr kā balva visiem bija garšīgās pusdienas.

Tālāk braucām uz Turaidas pili, kur izbaudījām “zeltaino rudeni”. Laikapstākļi lutināja ar skaidrām debesīm un sauli. Tie ir skaistākie skati, kādus rudenī var redzēt, un tos palīdzēja ieraudzīt atraktīvā orientēšanās pils apkaimē. Aktivitāte noslēdzās ar saldu atalgojumu. Vidzemes augstienes sagādā skaistus dabas skatus, ieskaitot Gūtmaņa alu un Daudas ūdenskritumu, kur mēs aizbraucām ekskursijas noslēgumā.

                Ekskursija bija labs saliedēšanas, kā arī Latvijas dārgumu iepazīšanas pasākums. Pārliecinājāmies, ka nav nekur tālu jābrauc, lai būtu interesanti un jautri pavadīts laiks.

 

10.a kl. Diāna Paškeviča

-->