skolēnu braukšanas biļetes

Par skolēnu braukšanas biļetēm!

Pamatojoties uz Daugavpils pilsētas domes 2022.gada 28.janvāra saistošo noteikumu Nr.7 "Braukšanas maksas atvieglojumi Daugavpils valstspilsētas pašvaldības sabiedriskā transporta maršrutu tīklā", vispārējās izglītības iestāžu izglītojamajiem, kuri deklarējuši pamatdzīvesvietu Daugavpils pašvaldības administratīvajā teritorijā, ir tiesības mācību gada laikā izmantot pilsētas sabiedrisko transportu pilsētas nozīmes maršrutu tīklos ar 100% atvieglojumu no braukšanas maksas, uzrādot attiecīgu dokumentu.
Lai sagatavotu bezmaksas braukšanas biļetes, lūgums iesniegt Daugavpils Valsts ģimnāzijas kancelejā (105.kab.) iesniegumu un fotogrāfiju (3x4 cm).
Iesniegums par 8., 9., 11. un 12.klašu skolēniem (aizpilda vecāki). Iesniegums no vecāka.
Iesniegums 11. un 12.klašu skolēniem (aizpilda skolēns, kurš ir sasniedzis 18 g.v.). Iesniegums no skolēna.
Fotogrāfijai jābūt atbilstoši skolēna reālajam vecumam!