Vienības namā tiek sumināti ģimnāzijas skolotāji

Starptautiskajai Skolotāju dienai veltītajā pasākumā Daugavpils Vienības namā tika sumināti Daugavpils izglītības iestāžu pedagogi - pedagoģiskās meistarības balvas laureāti un konkursa "Jaunais skolotājs" uzvarētāji.

Nominācijā "Izglītojamo snieguma vērtēšanas sistēmas pilnveidošana katra izglītojamā izaugsmei" tika cildināta Daugavpils Valsts ģimnāzijas direktores vietniece izglītības jomā Signita Gabrāne.

Konkursā "Jaunais skolotājs 2024" uzvarēja ģimnāzijas angļu valodas skolotājs Juris Daugavietis.

Daugavpils valstspilsētas Goda rakstu nominācijā "Mūža aicinājums" saņēma skolotāja Ilga Upeniece.

Jauno skolotāju pulkā tika suminātas kolēģes: latviešu valodas un literatūras skolotāja Darja Komlačeva un angļu un spāņu valodas skolotāja Dina Silova.

Apsveicam un lepojamies!