Ģimnāzijas skolēniem panākumi
“Rudens krosa stafetēs 2024”

Stāsta Daugavpils Valsts ģimnāzijas sporta skolotāja Anita Vilcāne: "Daugavpilī septembrī ik gadu tiek organizētas vieglatlētikas sacensības. Mūsu brašie jaunieši, piedaloties Daugavpils pilsētas skolēnu sacensībās "Rudens krosa stafetes 2024", izcīnīja vairākas godalgotās vietas:

1.vieta 7.b klases meiteņu komandai - Anastasijai Grundai, Janai Kiričenko, Laurai Jurevičai,

2.vieta 7.a klases zēnu komandai - Emīlam Kitovam, Haraldam Čamānam, Ervīnam Rafailam Ustinskovam,

5.vieta 8.b klases zēnu komandai - Kristapam Urbānam, Tomam Urbānam, Raimondam Mukānam,

1.vieta vidusskolas posmā - Emīlijai Salcevičai, Kristiānam Litvinovičam, Albertai Zeltiņai, Martīnei Djatkovičai, Artūram Kaminskim, Emīlam Pitrānam.

Paldies par cīņas sparu!"