Daugavpils skolēnu sasniegumi “S!-Fischer 2023”

3.februārī Daugavpils pilsētas skolēni piedalījās “S!-Fischer 2023” sacensībās – ziemas skolēnu čempionātā distanču slēpošanā Latvijas skolēniem, kas norisinājās Pļaviņās.

Pēdējās sezonās sacensības pulcēja kopumā vairāk nekā 700 skolēnus no 53 Latvijas vispārizglītojošajām skolām. Arī šogad plaši šīs sacensības pārstāvēja Daugavpils skolu skolēni un uzrādīja augstus rezultātus klasiskā stila slēpošanā:

– S12 grupā Daugavpils Vienības pamatskolas skolniece Evelīna Kubera un Daugavpils Saskaņas pamatskolas skolniece Aneta Rosovska uzrādīja identisku rezultātu, ierindojoties 3.vietā;

– V14 grupā Daugavpils Valsts ģimnāzijas skolēns Māris Lazdāns izcīnīja 2.vietu;

– V16 grupā 3.vietu ieņēma Daugavpils Centra vidusskolas skolēns Žanis Mačionis;

– Vecākajā, V18 grupā, Filips Mikulovs no Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vidusskolas izcīnīja 2.vietu.

Priecājamies par skolēnu un viņu treneru sasniegumiem un vēlam veiksmi arī turpmākajos startos!

Informāciju sagatavoja:
Individuālo sporta veidu skolas treneris
Pāvels Pancerko